Boys Open 100m IM - Heats (Declared Winners)

09 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Lewis DICKINSON9Lichfield 1:31.68  165 
2.Gareon GABATAN9Rugby 1:43.53  114 
3.Miles WILLETTS9Melton M'bry 1:43.57  114 
4.Austin RAINE9Braunstone 1:51.72  91 
5.Marco RODRIGUEZ HERNAN9Rugby 1:52.82  88 

10 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.James MONGER10Coalville 1:27.80  188 
2.Lucien HUMAN10Market Har 1:33.09  157 
3.Nathan SARGEANT10Coalville 1:33.51  155 
4.William LACEY10Market Har 1:34.90  148 
5.Aaron DARICS10Lichfield 1:38.75  132 
6.Noah UNWIN10Rugby 1:41.53  121 
7.Matin OLFATZADEH10Braunstone 1:43.32  115 
8.Harvey BRIND10Braunstone 1:44.38  111 
9.Jack MAWBY10Braunstone 1:56.42  80 

11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Arya GOLCHIN11Braunstone 1:23.34  219 
2.Matthew DIZON11Braunstone 1:24.21  213 
3.Harry FLEET11Market Har 1:25.54  203 
4.Indio BRITTAIN11Melton M'bry 1:27.26  191 
5.Daniel HARRIS11Coalville 1:27.62  189 
6.Finn WILLOUGHBY11Coalville 1:32.96  158 
7.Reuben TAYLOR11Melton M'bry 1:33.96  153 
8.William PHAIR11Witney 1:35.23  147 
9.Luke CARROLL11Melton M'bry 1:35.69  145 
10.Finn REED11Melton M'bry 1:36.40  142 
11.Jesse LO11Braunstone 1:36.83  140 
12.Oliver MORBY11Coalville 1:38.05  135 
13.Leo BEYXER11Coalville 1:38.21  134 
14.Edward HOULDRIDGE11Market Har 1:43.85  113 
 Alex BRIDGEMAN11Melton M'bry DNC    
 Max COPPUCK11Witney DNC    
 Bertie LEVER11Witney DNC    
 Matthew RISELEY11Witney DQ T 2L    

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Ezra LAMBERT12Lichfield 1:15.28  298 
2.Thomas DAFT12Coalville 1:17.43  274 
3.Joe DAYMAN12Braunstone 1:17.71  271 
4.Benjamin DOODY12Lichfield 1:19.23  255 
5.Toby MARLOW12Rugby 1:22.02  230 
6.Max FLETCHER12Market Har 1:22.33  228 
7.Maximiliano DIAZ12Braunstone 1:23.84  215 
8.Dylan BLACK12Coalville 1:28.25  185 
9.Viktor KECSKES12Witney 1:32.35  161 
10.Archie JONES12Witney 1:36.19  142 
 Thomas DALZIEL12Rugby DQ T 3L    

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.William CURTIS13Braunstone 1:14.28  310 
2.Christiaan WILLIAMS13Melton M'bry 1:15.48  295 
3.Benedict PATER13Melton M'bry 1:16.90  279 
4.Thomas CHAMBERLAIN13Loughborough 1:17.91  269 
5.Alex RISELEY13Witney 1:19.14  256 
6.Adam DREW13Melton M'bry 1:19.67  251 
7.Samuel ROBINSON13Braunstone 1:22.03  230 
8.Harry TAYLOR13Market Har 1:23.19  221 
9.Finley STOREY13Braunstone 1:25.34  204 
10.Tom BEARD13Coalville 1:49.36  97 

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Jack COLEMAN14Coalville 1:08.41  397 
2.Luke WILKINSON14Melton M'bry 1:10.92  356 
3.Thomas HILL14Lichfield 1:11.83  343 
4.Reuben COPPUCK14Witney 1:11.91  342 
5.Hugo JINKS14Witney 1:11.98  341 
6.Cameron JARVIS14Witney 1:20.93  240 
 Ben WELLICOME14Market Har DNC    
 Edward PATSTONE14Lichfield DNC    

15 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.George PARKER18Lichfield 1:07.51  413 
2.Lucas TAYLOR16Braunstone 1:10.08  369 
3.Cameron RICHARDS15Witney 1:11.56  347 
4.Daniel NORTHOVER15Market Har 1:12.54  333 
5.Harry BEARD15Coalville 1:13.36  322 
6.Igor JONES16Melton M'bry 1:13.50  320 
7.Jack MARSHALL15Melton M'bry 1:16.87  280 
8.Alexander WARRINGTON15Melton M'bry 1:21.37  236 
 Jonathan HARRISON16Coalville DNC    

UP